AKACAN Elegance

Hayalden Gerçeğe

Girne’nin tam merkezinde inşa edilen AKACAN Elegance projesi, ismine yakışır şekilde birçok şıklığı beraberinde getiriyor.

Son inşaat ve yapı teknolojileri kullanarak hayata geçirilmekle beraber; modern yaşamın tüm ihtiyaçlarına cevap verebilecek özelliklerle donatılan AKACAN Elegance’ın, farklı tip ve büyüklükteki dağ ve deniz manzaralı konutları, beklentileri karşılıyor. “Akıllı Ev” sisteminin sunduğu fonksiyonel özellikleri ile beğeni gören rezidans daireler; özel güvenlik ve kamera sistemi ile 7/24 konforlu ve emniyetli bir site yaşamı sunuyor.

Mimari konsepti tamamlayan rezidans avantajları, sosyal olanaklarda da kendini gösteriyor. Kıbrıs Adası’nın en büyük kapalı otoparkı olma özelliğine sahip 12.000 m2lik kapalı otoparkı, projenin büyüklüğünü gözler önüne seriyor. 2 adet yarı olimpik havuzu, 1 çocuk havuzu, saunası, jakuzisi, çocuk bakım kulüpleri ile sosyal hayata renk katan proje; basketbol ve futbol sahaları, tenis kortu, yürüyüş parkuru gibi 10.000 m2’lik geniş alana yayılan sportif olanakları sayesinde de sağlıklı ve zinde bir yaşam vadediyor. Restoranları, marketi, kuaförü, bahçıvan ve temizlik hizmetleri ile günlük hayatı kolaylaştırıp, yaşama keyif katan AKACAN Elegance, tüm bu eşsiz özellikleri ile Kıbrıs’ta daha önce sunulmayan benzersiz bir yaşam standardı sunuyor.