HAKKIMIZDA

Akacan Holding > HAKKIMIZDA

Akacan Holding

1991 yılında, Mehmet AKACAN tarafından kurulan Akacan Holding , büyük yatırımlar ve özveri sonucunda, bu günlere gelmiştir.

AKACAN SIRKETLER GRUBU; Tekstil (Perde, koltuk ve döşeme kumasları) , Beyaz Esya , Mobilya ve Narenciye sektörlerinde, ithalat ve ihracat hizmeti veren bir topluluk olmakla birlikte, 2003 yılından itibaren, Akacan Ailesi’nin girişimci ismi, Bulut AKACAN’ın inşaat sektöründeki büyük atılımlarıyla birlikte adından sıkça söz ettirmiştir. Bu büyük yatirim ve girişimlerle birlikte AKACAN ŞİRKETLER GRUBU’na; Bomonti LTD ve Rising Clouds LTD. ŞİRKETLERİ ve BULUT AKACAN EMLAK ALIM SATIM LTD. ŞİRKETİ katılmıştır.

Şirketimiz, Dünyaca tanınmıs FAB GROUP, BASS GLOBAL GAYRIMENKUL A.Ş. VE ALTINBAŞ HOLDING İLE ŞİŞLİ TRUMP TOWER ve Dünya Ticaret Merkezinde, ortaklıklarıyla da yeni projelere imzalar atmaktadır. Kurucumuz Mehmet Akacan’in Onursal Baskanlığını sürdürmekte olduğu, “Akacan Toplam Kalite Politakası” İcra Kurulu Başkanımız, Bulut AKACAN ‘ın girişimleriyle her geçen gün ivme kazanmaktadır.

Şirketimiz , Kuzey Kıbrıs’ın en büyük şirketlerinden biri olarak ” Global bir yönetim yaklaşımı ile, çalışanlarına ve müşterilerine en iyi hizmeti, uluslararası standartlarda sunmak” için çalışmalarını sürdürmektedir.

adsiz
cephe-4
7

AKACAN HOLDİNG; eğitim, finans, enerji, inşaat, tekstil, beyaz eşyadan mobilya, teknoloji, araç kiralama, iyi yaşam & sağlık ve ithalat & ihracata kadar uzanan geniş sektörlerde hizmet veren bir topluluk olmakla birlikte, Kıbrıs’ın en güvenilir ve kurumsal yapılarından biridir.

Şirketimiz, Kuzey Kıbrıs’ın en büyük şirketlerinden biri olarak ‘’Global bir yönetim yaklaşımı ile, çalışanlarına ve müşterilerine en iyi hizmeti, uluslararası standartlarda sunmak’’ için çalışmalarını sürdürmektedir. Bugün, uzman ve yetkin 1000’i aşkın kişiden oluşan nitelikli insan gücüyle sektördeki en yüksek istihdamı yaratmaktadır ve aynı zamanda bulunduğu sektörlerdeki en geniş pazarlama ve satış kadrosuna sahiptir.

İnşaat
Finans
EĞİTİM
MOBİLYA
BEYAZ EŞYA

AKACAN HOLDİNG

Ayrıcalıklı Bir Yaşam..