“Düşünülmeyeni Düşünüp
Tasarlamak Bizim İşimiz”

AKACAN Holding olarak, 1989 yılından günümüze kadar binlerce benzersiz ve ilham verici yaşam alanı yarattık ve yaratmaya devam ediyoruz. Kendini tamamen işine adamış, profesyonellerden oluşan, tecrübeli, vizyoner ve yenilikçi bir ekibiz.

İnşaat ve gayrimenkul sektöründe sahip olduğumuz tecrübemizin yanı sıra özellikle eğitim, turizm ve enerji sektörlerinde, farklı bakış açısıyla toplam kaliteyi en yüksek noktaya taşıdık. Faaliyet gösterdiğimiz tüm sektörlerde, ekibimizin mevcut sınırlarını aşma konusundaki azmi, yenilikçiliğe açıklığı ve mükemmeliyetçiliğe tutkusu sayesinde dünyanın birçok yerinde özellikle de Kıbrıs’ta, pek çok eşsiz projenin altında hep AKACAN Holding imzası yer aldı.

Onlarca yıldır olduğu gibi bugün de yenilik ve mükemmellik standartlarımızı aşmak için çalışmaya devam ediyoruz.

Bulut AKACAN
AKACAN Holding
Yönetim Kurulu Başkanı

Vizyonumuz

Uluslararası standartlardaki hizmetlerimiz ile Girne’den dünyaya açılmak.
Yenilikçi yaklaşımımız ile inovatif hizmet ve çözümler yaratarak; global çapta istikrarlı, başarılı ve sürdürülebilir faaliyetler gösteren öncü bir şirket olmak.

Misyonumuz

Hizmet sunduğumuz şehirlerde, bölgeye ve topluma yapılarımızla beraber yenilikçi kültür kazandırmak. Hizmet sunduğumuz sektörlerde, nihai tüketicilere ve çözüm ortaklarına artı değer kazandırırken; ulusal ekonomiye katkı sunmak. Şirketimizin istikrarlı büyüme yolculuğunda, kurumun gücüne güç katan çalışanların yaşam kalitesine katkı sağlamak ve ulusa istihdam kazandırmak.

Değerlerimiz

Güvenilirlik
Çalışanlarımız, müşterilerimiz ve iş ortaklarımız ile sürdürdüğümüz güçlü ilişkilerde uzun süreli, şeffaf, yapıcı ve dürüstlük esasına dayalı tutum ve davranışlar sergileyerek; bu bağlamda karşılıklı güven ilkesi ile faaliyet göstermek.

Müşteri Odaklılık
Daima tüketici odaklı hizmetler sunarak; tüm faaliyetlerimizde müşterilerimizin istek ve ihtiyaçları doğrultusunda hareket etmek. Sunduğumuz tüm hizmet ve çözümlerde verimliliği arttırarak; müşterilerimizin hedeflerini hızlı ve eksiksiz şekilde gerçekleştirmek.

Mükemmeliyetçilik
Tüm faaliyet alanlarımızda standartları belirleyen kurum olarak, sektöre yön verip liderlik etmek.
En kaliteli hizmeti sunma azmi ile her zaman fark yaratan çalışmalar ortaya koymak.

Yenilikçilik ve Gelişim
Kendini ve rakipleri aşma hedefi ile yenilikçi yaklaşımları, trendleri ve global gelişmeleri takip etmek; Değişim ve gelişim için sürekli öğrenme yolculuğunda AR-GE çalışmalarına yatırım yapmak; yaratıcı fikirler ve yeni teknolojiler ile büyümeyi sağlamak.

Girişimcilik
Sürekli büyüme amacına uygun şekilde cesur ve rasyonel kararlar alarak, girişimci ruh ile başarı potansiyeli yüksek alanlarda, yeni iş sahalarında farklı projelere yönelmek.

Etik ve Saygılı
Etik ve evrensel değerlere saygı göstermek. Başta insan hakları olmak üzere çevreyi ve hayvanları korumak; doğal kaynakları ve dünya mirasını verimli şekilde kullanarak, gelecek nesillere sağlıklı bir dünya bırakmak.

Sorumlu
Hedef kitlemiz nezdinde holdingimizin çatısı altında faaliyet gösteren tüm şirketlerin, birlikte yol aldığımız çözüm ortaklarımız ve çalışanlarımız iş kapsamındaki faaliyetlerinden sorumlu olurken; sosyal paydaşlarımız ile çalışanlarımızın istek ve beklentilerini karşılayarak, gelişimlerine katkı sağlamak.