AKACAN Cruise

“Düşünülmeyeni Düşünüp Tasarlamak Bizim İşimiz!”

Sahip olduğumuz güçlü deneyim ve uzmanlıkla hayatın dokunduğu hemen her alanda benzersiz yaşam alanları yaratıyoruz. 30 yılı aşkın süredir devam eden tecrübemiz ve kendini işine adamış profesyonel kadrodan oluşan ekibimiz sayesinde şimdi; AKACAN Cruise projemiz ile dünyanın ikinci, Kıbrıs’ın ise ilk balkonlu havuz projesini sunuyoruz.

Tecrübemizin eseri olan bu projemiz ile her zamanki gibi güçlü iddiamızı ortaya koyuyoruz. Akdeniz’in en güzel adası olan Kıbrısımızın ve Girne’nin değeri her geçen gün artarken; konumu ve mimarisi ile diğer tüm projelerden ayrışan AKACAN Cruise projemiz ile bambaşka bir yaşam, huzur ve konfor vadediyoruz.

AKACAN Cruise projemizin yüksek tavanları, boydan boya açılabilen cam kapı ve pencereleri, bol ışıklı yaşam alanları ile kendinizi her zaman mutlu hissedecek; bu ferahlık ve rahatlık duygusu ile daima huzurlu olacaksınız. Denizin hemen kıyısında yer alan AKACAN Cruise’un balkonunuzdaki size özel havuz sayesinde eşsiz manzaranın tadını çıkarırken; tatile çıkmak bile istemeyeceksiniz.