VİZYON & DEĞERLERİMİZ

Akacan Holding > VİZYON & DEĞERLERİMİZ

VİZYONUMUZ

Yenilikçi bir yaklaşımla ürün, hizmet ve çözümler yaratarak, sürdürülebilir karlılığı yakalamış bir dünya şirketi olmak.

GÜVENİRLİK

Çalışanlarımız, müşterilerimiz, iş ortaklarımızla ilişkilerimiz seffaf, uzun süreli, yapıcı ve dürüstlük esasına dayalı yürütür, onlara güvenir ve onlardan da bizlere güvenmelerini bekleriz.

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Sunduğumuz hizmet ve çözümler, müşterilerimizin verimliliğini arttırarak, hedeflerine daha hızlı ulaşmalarını ve büyümelerini amaçlar. Müşteri odaklı çalışır, gereksinimlerine göre kendimizi geliştiririz.

BAŞARMA AZMİ

Tüm faaliyet alanlarımızda standardı belirleyen ve en iyi olmayı amaçlar, daima kendimizden ve rakiplerimizden daha iyiyi yaparak fark yaratmayı hedefleriz.

YENİLİKÇİLİK

Sürekli kendimizle yarişarak, yenilikçiliğin gücüne inanırız. Devamlı öğrenerek kendimizi geliştirir ve hız kazanırız.

GİRİŞİMCİLİK

Sürekli olarak en yükseği hedefleyerek, yeni fikirler ve iş alanları üretiriz.

SAYGILI OLMA

Evrensel değerlere (çevre, doğa, insan, gelecek) saygılı bir gruptur.

SORUMLULUK

Grup şirketlerinin yanı sıra, sosyal paydaşları olarak kabul ettiği iş ortakları, çalışanları ve müşterılerını geliştirme sorumluluğuna sahip bir kurumdur.

SÜREKLİ GELİŞİM

Her alanda gelişimi, değişimi ve yaratıcı fikirleri destekler. Geleceği düşünerek öngörülü hareket eder, yeni fikirlere açıktır. Bu doğrultuda, mükemmele ancak sürekli gelişme ile erişilebileceği ilkesini benimser. Bu ilkeden hareketle, gerek çalışanlarını gerekse uyguladığı yöntem ve teknolojileri geliştirmek için sürekli çaba gösterir.