AKACAN Business Tower
AKACAN Shopping Mall & Residence
Ticaretin Nabzını Tutuyor!

Küresel yönetim yaklaşımı ile uluslararası standartlarda en yüksek kalitede hizmet sunan AKACAN Holding, faaliyette bulunduğu tüm sektörlerde olduğu gibi ticaret alanında da inovatif girişimlerini sürdürüyor. KKTC’deki nitelikli iş ve ticaret merkezleri sayesinde saygınlığını iş çevrelerine yansıtan AKACAN Holding, bölgedeki güçlü pazar payı ile hem ticari alanda hizmet verdiği paydaşlarına hem de ülke ekonomisine katkı sağlamaya devam ediyor.

AKACAN Business Tower ve AKACAN AVM projelerini hayata geçiren AKACAN Holding, bölgenin ekonomisine değer kazandırıyor. Girne’nin en büyük alışveriş merkezi olma ayrıcalığı taşıyan 63 bin metrekarelik alandaki eşsiz proje AKACAN Shopping Mall & Residence içerisinde 30 bin metrekarelik kiralık alanın yanı sıra 14 bin metrekarelik rezidans konut yer alıyor. Tüm özellikleri ile benzersiz konfor sunan rezidans tam bir konsiyerj hizmeti sunuyor. Projenin 19 bin metrekare alana sahip kapalı otoparkı ise sadece KKTC’nin değil tüm Kıbrıs Adası’nın en büyük kapalı otoparkı olma özelliği ile dikkat çekerken; yatırımın büyüklüğünü gözler önüne seriyor.

Deneyimli ve uzman mimari ekip tarafından tasarlanıp yapılandırılan bu özgün ve benzersiz Shopping Mall & Residence projesinde sinema salonları, çocuklar için eğlence merkezi, bowling ve buz pateni salonu gibi keyifli sosyal alanlar yer alıyor.

AKACAN Business Tower

AKACAN Shopping Mall & Residence