AKACAN Premium

Girne’nin Yeni Cazibe Noktası AKACAN Premium Olacak!

Girne’nin yeni cazibe noktası AKACAN Premium, mükemmelliğe olan bağlılığımızın göstergesi olarak yükseliyor. AKACAN Holding olarak, müşterilerimize daima yüksek kalitede ürün ve hizmetler sunmayı taahhüt etmekle birlikte; AKACAN Premium ile bu taahhüdümüzü yerine getirdiğimizi kanıtlıyoruz. Eşsiz bir yaşam alanı yaratmak için çok çalıştık ve sonuçta Kıbrıs’ta benzeri olmayan bir proje ortaya çıkardık. AKACAN Premium projemiz, sahip olduğu üstün özelliklerle sıradan bir inşaat projesinin çok ötesinde…

Girne’nin merkezindeki AKACAN Premium’daki; fitness merkezinden alternatif spor alanlarına, dans stüdyolarından SPA’ya kadar birçok konforlu sosyal tesis, tüm ihtiyaç ve beklentileri karşılıyor. Konum avantajı sayesinde; üniversitelere, hastanelere, muhteşem plajlara ve 5 dakika mesafedeki limana erişim kolaylığı sağlayan projemiz, Girne’deki tüm olanaklara rahatça ulaşmayı garanti ediyor.

Muhteşem dağ ve deniz manzarası ile şehrin son 10 katlı yapısı olan AKACAN Premium; 1+1’den 4+1’e kadar çok çeşitli daire tipleri ile farklı ihtiyaçlara uygun yaşam alanları sunuyor. AKACAN Premium’a yatırım yapanlar, sadece ev sahibi olmakla kalmıyor; aynı zamanda Girne’nin kalbinde yepyeni bir yaşama adım atıyor.