AKACAN Mansion

Kapılar İhtişama Açılıyor!

Kıbrıs’ın en nezih bölgelerinden Zeytinlik’teki AKACAN Mansion projesi, lüks villa deneyimi sunmaya hazırlanıyor. 970 ve 558 m2’lik, 2 farklı büyüklükteki, 14 adet “köşk tarzı” villa seçeneği, konut sakinlerini son derece seçkin bir yaşama davet ediyor. 3 katlı ve deniz manzaralı ultra lüks proje hem konforlu bir yaşam hem de yatırım değeri sunuyor.

Tüm malzemeler ile uygulamalara kalitesini yansıtan AKACAN Mansion, prestijini en küçük detaylarda bile sergiliyor. İç dekorasyonda kullanılan seçkin markalı donanımlar, ihtişamın göstergesi gold malzemelerle buluştuğunda, görkeminin ışığını tüm mekâna yayıyor. Kalitesinin her adımda hissedildiği AKACAN Mansion’un mermer kaplı zeminleri ise lüksün ihtişamını her yere taşıyor. İstek ve ihtiyaçların en ince ayrıntısına kadar düşünüldüğü projede; beklentileri karşılayacak donanımlar, villaların her köşesinde rahatlıkla görülebiliyor. Örneğin hidrolik yapıdaki özel asansörler, katlar arasında geçiş kolaylığı sunarken; zemin katlarındaki SPA ve hamamlar, yaşam konforunu yükseltiyor.

Doğanın kucağında yeşillikler ile bezeli bir atmosferde, gün ışığını maksimum derecede iç mekânlara taşıyan AKACAN Mansion, geniş ve kullanışlı iç alanlarda aydınlık ortamlar sunuyor. Köşk & konak havası taşıyan 3 katlı projenin 4,5 metrelik tavan yüksekliği ile geniş pencereleri, ferahlık hissini arttırırken; muhteşem deniz manzaranın tadını çıkarmaya da olanak sağlıyor. AKACAN Mansion; akıllı ve tasarruflu bina tasarımlarını çevreleyen özel bahçeleri, özel peyzajlı ortak alanları, yüzme havuzları, spor salonu, çocuk oyun alanı gibi sosyal alanlarının yanında kapalı ve açık otoparkları ile tüm ihtiyaçları en lüks şekilde karşılıyor.