AKACAN Shopping Mall & Residence

Bambaşka Bir Yaşam Merkezi İnşa Ediliyor!

Girne’nin en aktif bölgesinde konumlandırılan AKACAN Shopping Mall & Residence, sahip olduğu benzersiz özellikler ve ilkler sayesinde capcanlı bir yaşam merkezi sunuyor. İş yaşamı ile sosyal hayatı birleştiren dinamik alışveriş merkezi, rezidans olanağıyla da konforlu ve lüks konaklama ayrıcalığı sağlıyor.

Girne’nin en büyük alışveriş merkezi olma ayrıcalığı taşıyan 63 bin metrekarelik alandaki eşsiz proje AKACAN Shopping Mall & Residence içerisinde 30 bin metrekarelik kiralık alanın yanı sıra 14 bin metrekarelik rezidans konut yer alıyor. Tüm özellikleri ile benzersiz konfor sunan rezidans tam bir konsiyerj hizmeti sunuyor. Projenin 19 bin metrekare alana sahip kapalı otoparkı ise sadece KKTC’nin değil tüm Kıbrıs Adası’nın en büyük kapalı otoparkı olma özelliği ile dikkat çekerken; yatırımın büyüklüğünü gözler önüne seriyor.

Deneyimli ve uzman mimari ekip tarafından tasarlanıp yapılandırılan bu özgün ve benzersiz Shopping Mall & Residence projesinde sinema salonları, çocuklar için eğlence merkezi, bowling ve buz pateni salonu gibi keyifli sosyal alanlar yer alıyor.