Italiano Mobilya Trendleri Belirliyor!

AKACAN Holding Kurucusu Mehmet Akacan tarafından ilk mağazasını KKTC – Girne’de açan Italiano Mobilya, adada en fazla ithalat yapan mobilya firması olarak hizmet sunuyor. İtalya ve Türkiye’den ithal ettiği birinci sınıf mobilyalar ile sektörde beğeni kazanan Italiano Mobilya’nın Türkiye’deki yatırım ortağı, 2 yıl üst üste IMOB Fuarı’nda tasarım alanında “Birincilik” ve “İkincilik” ödüllerine layık görülmüştür.

Tüketicilerine sunduğu şık, kaliteli, estetik ve ergonomik mobilyalar sayesinde KKTC’de mobilya trendlerine yön veren Italiano Mobilya, yaşam alanlarına stil kazandıran dokunuşu ile farkını hissettiriyor. 50.000 ailenin evine girmeyi başaran markanın mekânlara kişilik kazandıran koleksiyonları, titizlikle hazırlanırken; satış sonrası sunulan hizmet güvencesi de müşterilerinin takdirini kazanıyor.

Tüm ürünlerini 3 yıldan 5 yıla kadar garanti kapsamında sunan Italiano Mobilya, tüketicilerini mobilyanın yanı sıra eşsiz kalitedeki perde, halı ve yatak ürünleri ile buluşturmayı sürdürüyor. KKTC’den dünyaya açılan Italiano Mobilya, her zevke hitap edecek farklı stil ve kombinasyonları ile kaliteli hizmetlerini sunmaya devam ediyor.